Zapraszamy na III edycję Konferencji „Jakość powietrza, a efektywność energetyczna – JPEE 2019” – 20-21.11.2019 

W ciągu dwóch dni  20-21.11.2019 w sesjach tematycznych prelegenci z liczących się ośrodków naukowych i przemysłu przedstawią wyniki najnowszych badań, innowacyjne technologie i programy służące ochronie klimatu poprzez ograniczenie emisji zanieczyszczeń i zużycia energii. Przedstawiciele samorządów opowiedzą o doświadczeniach związanych z zagadnieniami dotyczącymi realizowanych zadań mających na celu ochronę powietrza. 

JPEE 2019 to już trzecia edycja konferencji organizowanej przez Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego Politechniki Krakowskiej.

Celem Konferencji JPEE’19 jest spotkanie przedstawicieli świata nauki i biznesu w celu wymiany doświadczeń w wypracowaniu innowacji sprzyjających poprawie jakości powietrza oraz efektywności energetycznej.

W tegorocznej edycji Konferencji wydarzeniem towarzyszącym jest konkurs pt.: „Innowacje w budownictwie energooszczędnym kluczem sukcesu”. Celem konkursu jest promocja innowacyjności w dziedzinie efektywności energetycznej oraz jakości powietrza w działalności gospodarczej, gminach i nauce.

W ramach konkursu wyłonione  zostaną najlepsze rozwiązania w kategoriach:

•          Innowacje w świecie nauki,

•          Innowacje w świecie biznesu,

•          Innowacje w świecie samorządów.

Do konkursu mogą przystąpić :

  • naukowcy, zespoły naukowo – badawcze, doktoranci oraz studenci

  • przedsiębiorcy

  • jednostki samorządu terytorialnego​

Co trzeba zrobić?

Wypełnić krótki formularz opisujący rozwiązanie/pomysł/projekt, który jest dostępny tutaj i przesłać go na adres:  do dnia 12.11.2019.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Wszelkie pytania proszę kierować do Małopolskiego Centrum Budownictwa Energooszczędnego tel. 12 628 31 23 kom. 797 401 110