III Seminarium Krajowe BUPS II Polska

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na III seminarium krajowe projektu  BUILD UP SKILLS II Poland, które odbędzie się 15 marca 2024 r. w  Warszawie w siedzibie Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki  Warszawskiej, sala 407,  Aleja Armii Ludowej 16, w godz. 10.00-14.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych problematyką rozwoju strategii  podnoszenia umiejętności pracowników sektora budowlanego na wszystkich poziomach edukacji  w zakresie energooszczędnych technologii budowlanych.

Rejestracja na seminarium: https://seminarium-bups-iii-polska-zzb.konfeo.com/pl/groups

W projekcie koncentrujemy się na potrzebach sektora renowacji  budynków. W trakcie III seminarium projektu zaprezentujemy projekt  Krajowej Mapy Drogowej rozwoju umiejętności i kwalifikacji w obszarze energooszczędności i renowacji budynków do 2030r a także rezultaty drugiej tury seminariów regionalnych projektu.

Bardzo liczymy na Państwa zainteresowanie i obecność.

Seminarium ma charakter spotkania stacjonarnego. 

Jednak idąc naprzeciw potrzebom  uczestników – w szczególności tych z Warsztatów Regionalnych,  udostępniamy możliwość uczestnictwa zdalnego przez platformę ZOOM – wystarczy połączyć się poprzez bezpośredni link: https://zoom.us/j/96633395986?pwd=a01JcVQxU05LcFVwZlFxUENVOFBoQT09

Program seminarium:

04_BUPS II_III Seminarium Krajowe_program_online