Zapraszamy do udziału w konferencji ALLIES w Pradze

ALLIES? Dziwne słowo… jednak nie dla tych, którzy rozumieją, ze każdy może być partnerem we wdrażaniu efektywności energetycznej i osiąganiu korzyści ekonomicznych płynących z oszczędności energii w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej.

Jak można tego dokonać? Dołącz do nas i weź udział w konferencji ALLIES w Pradze, a poznasz sposoby i środki pozwalające zorganizować lokalne podmioty finansujące przedsięwzięcia energoefektywnościowe (LFEEE). Dowiesz się też, na jakie wsparcie możesz liczyć przy organizacji tego rodzaju przedsięwzięć LFEEE w swoim kraju, regionie lub mieście.

Ogólnie rzecz biorąc, integracja klientów i konsumentów jest jednym z priorytetów europejskiej polityki energetycznej. Miliony ludzi zmierzają do samowystarczalności energetycznej i starają się inwestować w minielektrownie wytwarzające energię ze źródeł odnawialnych. Jednak nieliczne są sytuacje, w których zwykli ludzie mogą inwestować i czerpać korzyści ekonomiczne z oszczędności energii lub gdy takie oszczędności są osiągane w przedsiębiorstwach i budynkach użyteczności publicznej.

Wykorzystując doświadczenie zdobyte w wyniku współpracy z podmiotami pracującymi w obszarze efektywności energetycznej w Niemczech, partnerzy projektu z Węgier i Polski wdrażają swoje indywidualne projekty LFEEE w ramach projektu ALLIES. Chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i przyłączyć do innych projektów. Konferencja będzie doskonała okazją do zawierania wzajemnych kontaktów i prowadzenia dyskusji w międzynarodowym gronie ekspertów naukowych i praktyków.

Szczegółowy program konferencji oraz lista wszystkich prelegentów i uczestników paneli – kliknij tutaj  (język angielski).

Rejestracja na konferencję

Źródło: