Konferencja Energetyczna EuroPOWER- 24-25 kwietnia 2019 r. , The Westin Warsaw Hotel

“Społeczeństwo, gospodarka, energetyka”, to hasło Konferencji Energetycznej EuroPOWER, które już od 29 edycji wskazuje kierunek, w jakim będzie prowadzone te najważniejsze spotkanie dotyczące rozwoju sektora energii w Polsce. W tym roku te słowa wydają się mieć jeszcze większe znaczenie, ze względu na obecność tych zagadnień podczas Szczytu Klimatycznego w Katowicach. Z racji tego, tych tematów nie może zabraknąć podczas Konferencji Energetycznej EuroPOWER, która odbędzie się 24-25 kwietnia 2019 r. w The Westin Warsaw Hotel.

Ostatnia, 28. edycja Konferencji Energetycznej EuroPOWER okazała się dużym sukcesem. Przemyślana agenda, najwybitniejsi eksperci w roli prelegentów i możliwość nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych, przyciągnęła ponad 600 uczestników w ramach dwóch dni Kongresu. – Konferencja Energetyczna EuroPOWER jest cyklicznym wydarzeniem, w którym udział biorą najważniejsze osoby w sektorze energetycznym. Podczas dyskusji można także dowiedzieć się, jakie najistotniejsze wydarzenia będą miały miejsce w najbliższym czasie, czego należy się spodziewać i przed jakimi wyzwaniami stoją zarządzający sektorem energetycznym. – Tomasz Dąbrowski, Podsekretarz Stanu, Ministerstwo Energii.

Zwieńczeniem pierwszego dnia Konferencji Energetycznej EuroPOWER będzie Wielka Gala „Liderzy Świata Energii”. Podczas jej trwania nagradzani są laureaci konkursu „Liderzy Świata Energii”, w następujących kategoriach:

  • Człowiek Roku
  • Innowacja Roku
  • Dostawca rozwiązań dla sektora
  • Producent Roku
  • Handlowiec Roku

Konkurs Liderzy Świata Energii ma na celu popularyzację osób, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym przyczynili się w Polsce do rozwoju rynku energetycznego, najciekawszych oferowanych tam produktów i rozwiązań a także do promocji polskiej myśli technicznej w zakresie energetyki.

Kongres realizowany jest w ramach działalności grupy MMC Polska organizującej prestiżowe kongresy, konferencje, warsztaty i szkolenia biznesowe w Polsce dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom firm.

Wszelkie informacje na temat Konferencji Energetycznej EuroPOWER można znaleźć za pośrednictwem oficjalnej strony kongresu: www.konferencjaeuropower.pl oraz profili społecznościowych na portalach FacebookTwitter oraz LinkedIn.

Kod:
Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego wpisz kod „NAPE500”, a otrzymasz rabat w wysokości 500 zł. Oferta ważna do dnia 25 lutego br., nie łączy się z innymi promocjami.

 

Źródło informacji: NAPE S.A.