Nowy termin XX Forum Termomodernizacja 2020 został wyznaczony na 9 czerwca 2020 r.

„Strategia Termomodernizacji Budynków”

31 marca 2020 r.  9 czerwca 2020 r. 

budynek Tower-Service przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8 , Warszawa 

Z uwagi na obecną sytuację, w związku z szybkim, globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID-19), oraz wystąpienie oficjalnie potwierdzonych przypadków zachorowań na terenie Polski, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Wystawców, Partnerów, jak również Uczestników w XX Forum Termomodernizacja 2020 pt. „Strategia Termomodernizacji Budynków”Zarząd Zrzeszenia Audytorów Energetycznych po konsultacjach podjął decyzję o  zmianie terminu forum.

Nowy termin XX Forum Termomodernizacja 2020 został wyznaczony na  9  czerwca 2020 r.

Jednocześnie informujemy, że dokonane zgłoszenia zachowują swoją ważność i  będzie można z nich skorzystać w nowym terminie na tych samych zasadach.

Więcej informacji 

Już po raz dwudziesty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja do Warszawy. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Coroczne spotkanie gromadzi audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, a udział biorą także przedstawiciele ministerstw i instytucji kierujących działaniami dotyczącymi efektywności energetycznej.

Koszt uczestnictwa w FORUM wynosi:

  • dla Członka Zrzeszenia z opłaconymi bieżącymi składkami 120,00 zł brutto,
  • dla pozostałych osób 220,00 zł brutto.

Termin przyjmowania zgłoszeń i wpłat mija 19 marca 2020 r.

Formularz zgłoszeniowy