Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Forum Termomodernizacja 2019

Kwiecień 309:00 - 17:00

Forum Termomodernizacja 2019, Odnawialne źródła energii – droga do niskoemisyjnego budownictwa

Już po raz dziewiętnasty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych pragnie zaprosić przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja do  Warszawy, 3 kwietnia 2019 r., Tower-Service ul. Tytusa Chałubińskiego 8, Warszawa

Podczas najbliższej edycji konferencji wśród poruszanych tematów znajdzie się bardzo aktualne zagadnienie jakim jest racjonalne wykorzystanie potencjału energetyki odnawialnej w celu poprawy efektywności i ograniczenia emisji zanieczyszczeń w sektorze budownictwa. Wykorzystanie źródeł odnawialnych do zasilania w energię budynków nowych jak i modernizowanych jest obecnie pożądane a często wręcz nieuniknione. Ważne jest jednak aby podejmowane działania były zasadne, spójne, długofalowe.

W czasie trwania forum postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie jaki jest potencjał zastosowania źródeł odnawialnych do zasilania budynków poddawanych termomodernizacji. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość poznania nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w  budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Formularz zgłoszeniowy i program dostępne są na stronie ZAE tutaj

 

Szczegóły

Data:
Kwiecień 3
Czas:
09:00 - 17:00
Strona internetowa:
https://zae.org.pl/forum-termomodernizacja-2019/

Organizator

ZAE
Telefon:
22 50 54 661
Email:
zae@zae.org.pl
Strona internetowa:
https://zae.org.pl/

Miejsce

Tower-Service
Tytusa Chałubińskiego 8
Warszawa,
+ Google Map