Władze

Edytowany 2017 8 24 10:23

Zarząd IV Kadencji: Szymon Liszka - Prezes Zarządu
Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii
ul. Rymera 3/4, 40-048 Katowice
tel/fax: (+48 32) 203-51-14, 203-51-20
www.fewe.pl  s.liszka@fewe.pl

Andrzej Rajkiewicz - Wiceprezes
Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
00-002 Warszawa, ul. Świętokrzyska 20
tel.(0-22) 50 54 661, fax (0-22) 825 86 70
www.nape.pl  arajkiewicz@nape.pl

Katarzyna Grecka - Członek Zarządu
Bałtycka Agencja Poszanowania Energii sp. z o.o.
80-298 Gdańsk, ul. Budowlanych 31,
tel. (58) 347 55 35, fax (58) 347 55 37
www.bape.com.pl  kgrecka@bape.com.pl
 
Zbigniew Michniowski - Członek Zarządu
Urząd Miejski w Bielsku Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko Biała
tel. (33)4971726
www.um.bielsko.pl  zmichniowski@gmail.com

Jerzy Żurawski – Członek Zarządu
Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska
51-180 Wrocław, ul. Pełczyńska 11,
tel/fax: 071-32613 22, 071-32613 43,
www.cieplej.pl  cieplej@cieplej.pl


Zarząd I kadencji (PDF)
Zarząd II kadencji (PDF)
Zarząd III kadencji (PDF)


Komisja rewizyjna: Andrzej Gołąbek
tel. (042) 640 60 14 fax. (042) 640 65 38
agencja@auipe.pl

Marek Żółtowski
tel. (56) 612 06 20, fax (56) 612 06 44
sekretariat@smkopernik.pl

Andrzej Szajner
tel. (58) 347 55 35, fax (58) 347 55 37
aszajner@bape.com.pl